EUROLITE Set STT-400/85 Winch stand TÜV/GS black + STV-3529 Adapter long
EUROLITE Set STT-400/85 Winch stand TÜV/GS black + STV-3529 – Állítható állvány
Készlet: Érdeklődjön!
Mikor kapod meg a terméket?
A megrendeléstől számított 4-5 munkanapon belül a termék megérkezik hozzád.
Minimális rendelési összeg
Cikkszám: 20000328 Kategória:
Powered by Google Translate
Kiváló minőségű csörlőállvány masszív adapterrel a 35 mm-es csőhöz
59007041 EUROLITE STT-400/85>
Kiváló minőségű csörlőállvány, max. terhelés 85 kg, max. magasság 400 cm
  • acélból
  • TÜV / GS tanúsítvánnyal, tanúsítvány rendelkezésre áll
  • 1 hevederű csörlő a teher könnyű emeléséhez
  • 4 mm-es acél kötél
  • Automatikus fékrendszer
  • Biztonsági csatlakozók mechanikus reteszeléshez
  • Ideális mobil, professzionális világítási rendszerek vagy PA-rendszerek számára
  • Könnyű kezelhetőség
  • TÜV Süd tanúsítás
59007081 EUROLITE STV-3529 Adapter hosszú
Masszív adapter 35 mm-es csőhöz, 28 mm-es TV-csatlakozóval, max. terhelés WLL 100 kg
  • 35 mm-es teleszkópos csővel ellátott állványokhoz
  • Összekötő elem kereszttartóhoz 28 mm-es csappal
  • Nehéz verzió a legnagyobb stabilitás érdekében
Súly: 25,71 kg
59007041 EUROLITE STT-400/85 csörlőállvány TÜV / GS fekete
Maximális teherbírás: 85 kg
Minimális terhelés: 25 kg
Magasság: Maximum: 4,00 m 3 szakasz felett
Minimum: 1,75 m
Csatolórendszer: ? 35mm
Kivitelezés: DIN 15560-27, DIN EN ISO 12100-2
Acélkötél: ? 4 mm
Típus (általános állványok): Könnyű állvány / felcsévélés
További méretek : 175 cm x 30 cm x 27 cm
Alapterület:? 160 cm
Súly: 24,20 kg
BGV C1 maximális terhelés (8-szoros): 50 kg
Max. betöltés WLL (4-szeres): 100 kg
Csatolórendszer: TV-csatlakozó? 28mm
? 35mm
Típus (általános állványok): Kiegészítő
Anyag: 6 mm-es acél, porszórt bevonattal
Méret: Szélesség: 85 mm
Mélység: 50 mm
Magasság: 195 mm
Súly: 1,52 kg
Tömeg 29.22 kg
Méretek 0.2700 × 1.8300 × 0.3600 m
Info
High-quality winch-stand with massive adapter for 35 mm tube
59007041 EUROLITE STT-400/85 Winch Stand TÜV/GS black
High-quality winch-stand, max. load 85 kg, max. height 400 cm
  • Made of steel
  • TÜV/GS certified, certificate available
  • CE certified complying with DIN EN ISO 12100-2, DIN 15560-27, certificate available
  • 1-gear winch for easy lifting of the loads
  • 4 mm steel rope
  • Automatic braking system
  • Safety-pins for mechanic locking
  • Ideal for mobile, professional lighting-systems or PA-systems
  • Easy handling
  • TÜV Süd certified
59007081 EUROLITE STV-3529 Adapter long
Massive adapter for 35 mm tube, with 28 mm TV spigot, max. load WLL 100 kg
  • For stands with 35 mm telescopic tube
  • Connection element for cross beam with 28 mm spigot
  • With M6 and M8 fixation screw
  • Heavy version for highest stability
Weight: 25.71 kg
Maximum carrying capacity: 85 kg
Minimum load: 25 kg
Height: Maximum: 4.00 m above 3 sections
Minimum: 1.75 m
Attachment system: Ř 35mm
Construction by: DIN 15560-27, DIN EN ISO 12100-2
Steel rope: Ř 4 mm
Type (general stands): Light stand/wind up
Additional dimensions: 175 cm x 30 cm x 27 cm
Base area: Ř 160 cm
Weight: 24.20 kg
Maximum load BGV C1 (8-fold): 50 kg
Max. load WLL (4fold): 100 kg
Attachment system: TV spigot Ř 28mm
Ř 35mm
Type (general stands): Accessory
Material: Steel, 6 mm, powder-coated
Dimension: Width: 85 mm
Depth: 50 mm
Height: 195 mm